DOLAR: 3.79 TL
EURO: 4.66 TL

Hizmetlerimiz

ev tasKurtköy evden eve nakliyat firmamız siz degerli müşterilerilerimize verdiği hizmet şu şekildedir. evden eve nakliyat konusunda yapılması gerekilen. işlemleri size şöyle sunmaktayız.

Firmamız tam olarak 25 yıldır verdiği hizmetleri tam kadrosuyla devamlı ve istikrarıyla sürdürmektedir.Evinizin taşımasında gelen kadrolu personellerimiz hizmette sınır tanımayan işlev düzeyindeki kartonlu malzemesiyle hizmet vermektedir .Eşyalarınız komple sökülmesi gerekilen eşyaları söküyor ve ambalajını yapıyor diğer tarafta ise eşyalarınızın kurulumunu yapıyor.Eşyalarınızda bulunan hasar ve önceden olmuş hasarlarda ise elinden geldiğince onarmaya çaba göstemektedirler.

Evinizde Bulunan Fazla eşyalarınızı Depolarımızada kaldırma imkanına sahipsiniz kurtköy nakliyemiz geniş kapsamlı depolarıylada size hizmet vermektedir.eşya analzi 10 gün önceden yapılan eşya analizi sayesinde eşyalarınızın depolarımızda depolanmasıda işin ayrı güzeliğidir sizde evden eve eşyalarınızı depolarımıza kaldırmak istiyor isenz bizimle iletişime geçe bilir ve eşyalarınızı depolatabilirsiz ev eşyası depolatmak biliyorsunuz günümüzde yurt dışına taşınan ve iş nedeniyle evini aylık depolatmak isteyen insanlarımız oluyor bizde size yardımcı olmak için bu konuda size yardımcı oluyoruz.

 Kurtköy evden eve nakliyat ve depolama firmamız size daima hizmet daima fırsat vermektedir kampanyalarımızdanda yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirdiniz.

Kurtköy evden eve nakliyat ve depolama konusunda size yardımcı oluyor ve kaliteli hizmet sunuyor.


Yukarı Çık