DOLAR: 3.79 TL
EURO: 4.66 TL

Şehirler Arası Nakliyat

tas,maKurtköy şehirler arası nakliyatta verdiği hizmet şöyledir eşyalarınızın başka şehire taşındığı zamanı bize bildiriyorsunuz ve bizde sizin için yol kaza sigortası yapıyoruz eşyalarınızı taşınmadan önce gelip yerinde teşisini yapıyoruz .ve taşınma gününe kadar eşyalarınızın yol işlemlerini size yansımadan ayarlıyoruz. eşyalarınızı iki şekilde şehirler arası nakliyesini yapıyoruz birincisi size özel kapsamlı yani komple bir aracı size temin ediyoruz bizimle taşınmadan önce verdiğiniz bilgiler doğrultudunda kaliteli bir yol programı çiziyor ve sizin bilginizle saat gün yol ve fiyyat konusunda anlaşıyoruz.

İkincisi ise parsiyel şeklidir bu parsiyel şeklide şöyle olmaktadır eşyalarınızı geniş kapsamlı araccımızda bölümlere ayrılmış şeklinde kapak şeklinde size kiralıyoruz.

genellikle bu sistemde çok tutulan bir sistemdir hem fiyat konusunda hemde gün depolamakonusunda size verdiğimiz gün ve fiyatlr bütçeye uygundur. paketleme sistemide şehirler arası çok önemli bir faktördür eşyanın taşınma esnasında sağlam sarılması gerekli ve  kaliteli taşınmasıda önemlidir bizimde en çok üdtünde durduğumuz konuda bu paketleme sistemidir.paketme sistemi taşınmanı bel kemiğidir eşyaların sağlam taşına bilmesi için bir öncedende ambalaj yapma imkanımız bulunuyor.

    Şehirler arası nakliyatta size özel bir şekilde uzun yola giden şöförümüzün numarasını veriyoruz ve yol boyu kendi bilgnizle eşyalarınızla güven içinde iletişime geçebiliyorsunuz.


 

 

Şehirler arası Nakliyat

Şehirler arası Nakliyat Konusunda bizler sizin için imalat etiğimiz hijenik paketleme sistemi ile eşyalarınızın paketlenip ve sizler için ambalajı yapılıp kaliteli bir şekilde taşımasını sağlamak evden eve nakliyat konusunda bizim yapmış olduğumuz bu güzel ifşade sizlere özel taşınma kolaylığı sağlayacaktır evden eve nakliyat şehirler arası nakliyat gibi konularda bizlerde sizin için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz evden eve nakliyat şehirler arasında kalitenin ve saygının ön plana çıktığı bir taşıma gerçekleştiriyoruz..

   Şehirler arası nakliyat konusunda bizlere güvenin ve bizimle devam iş birliği içine girin sizler için daima ayakta ve hizmete hazır olduğumuzu bildiririz.

Şehirler arasında evden eve nakliyat konusu çok özel bir konudur insanlarla diyaloğun kesilmemesi ve çalışma dilimi içerisinde iletişim konusunda sizlere daima iletişim içindeyim bir iş konusunda işlerimiz için verilen çabanın yapıldığı andan itibaren işlem saygı ve kaliteli işlem esnasında rahat olma amacıyla sizlerle devamlı bir iletişim içinde olduğumuzu bildiririz şehirler arası nakliyat bizim için iki ayrı taşımacılığa bürünmüştür.

Birincisi parsiye taşıma. Parsiyel taşıma dediğimiz şehirler arasında sizin eşyalarınızla beraber başka eşyalarında gideceğiniz yöne gitmesi oluyor yani bir kamyonda 2 veya 3 eşya oluyor sağlıklı mı ? evet sağlıklı bizimde sık sık yapmış olduğumuz bu durum bugüne kadar ekibimizin başarılı çalışmaları sayesinde hiç bir şekilde dışa sorun olarak yansımamıştır aksine çok memnun kalan müşterilerimizin %90 ise bize dönüş sağlamaktadır . google  de bizim için en önemli detay ise insanların anlayabileceği bir biçimde sizlere açıklama yapmak ve müşteri memnuniyetimizi geliştirmektir ..

Evden eve Şehirler arası Nakliyat Konusunda bizlerinde yer aldığı bu konu çok önemlidir evden eve nakliyat şehirler arası nakliyat taşımalarında izmir bodrum seferlerimizin hergün olduğunuda bildiririz şehirler arası nakliyat konusunda bizlere güvenin ve ne yapmak istediğimizi kendinizde görün

 İkinci bir taşıma ise özel aracımızdır özel araç taşımacılığı şehirler arası nakliyat ilemlerinizde sizlere sadece size ait bir araç tesis edilmektedir ve eşyalarınız bağımsız bir şekilde taşınır ev taşımada sizlere verdiğimiz hizmetler bununlada sınırlı olmayıp ev depolama şehirler arası nakliyat gibi bir sürü işleme de ev konulmaktadır sizler için biz bizler için siz değerli olun.

bizleri youtube kanalı,facebook kanalı,twert kanalı üzerinden takip etmenizi öneriyoruz. ve yandex gibi yahoo gibi paylaşım sitelerindede bulunmaktayız.

Ambalajlama konusunda hassas olduğumuzu daha önce üstüne vurgulaya vurgulaya anlattık sizler için bizde bu gelişmelerin temiz hijen ve sağlam ortamda olmasını söyledik ev taşıma konusunda kendimize güveniyoruz ve sizde bizim için buna güvenin bizlere taşımacılığın kurallarını anladığımızı bildirim şehirler arası nakliyat çok geniş kapsamlı bir işlemdir bu konularda bizler buna mail vermemek için elimizden gelenin en iyisiniz yapmak için uğraşıyoruz ..


Yukarı Çık